מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות פותרות הכל

אתם החלטתם שאתם רוצים לקחת הלוואות לצורך שיפוץ הבית, רכישת רכב, מימון טיסה לחו"ל, מימון לימודים, או כל מטרה אחרת שהיא ללא ספק חשובה וטובה. אולם, אתם יודעים שבבנק שלכם לא יאשרו לכם כל כך בקלות את ההלוואה. ומדוע שלא יאשרו? יתכן שאתם נמצאים בחוב מסוים, יתכן שאתם כבר נוטלים שתי הלוואות גדולות אחרות, ויתכן שהבנק פשוט חושב שאין לכם סיבה מספיק טובה כרגע לקחת הלוואות. במצב כזה, אחד מהפתרונות הטובים ביותר, זה לצאת ולקחת הלוואות חוץ בנקאיות. אבל איך בעצם התהליך כולו עובד, ומה האינטרס של גופים חוץ בנקאיים לתת לכם הלוואות?

כדאי לפנות לחברות האשראי

ככלל, יש כמה גופים בארץ שמעניקים היום הלוואות חוץ בנקאיות כמו גופי מימון למיניהם או חברות הביטוח, אולם אין ספק שמבין כלל הגופים, חברות האשראי נחשבות לטובות ביותר בתחום. מדוע? משום שמראש מדובר בחברות אשר עוסקות בתחום של מתן הלוואות, דרך כרטיסי האשראי אמנם, אך ההלוואה החוץ בנקאית היא פשוט דרך אחרת לתת לכם מסגרת אשראי שאותה אתם תחזירו בסופו של דבר.

היתרון בפניה לחברת האשראי, ובלקיחת הלוואות חוץ בנקאיות, הוא בעיקר בכך שאין לכם את ההגבלות שיש לכם בבנק. את חברת האשראי לא ממש מעניין, האם יש לכם כבר שלוש הלוואות אחרות בתוך הבנק, והיא גם לא תתעסק בשאלה למה בכלל אתם רוצים לקחת הלוואות.

הדבר היחיד שחברת האשראי תבדוק, היא את יכולת האשראי שלכם. לכן, אם אתם מבצעים הרבה רכישות עם כרטיס האשראי זה דווקא דבר חיובי מאד – כי כך חברת האשראי יודעת שאתם יכולים לעמוד במסגרת אשראי רחבה מאד, וכך היא גם תסכים להעניק לכם מסגרת אשראי רחבה מאד להלוואה שאתם תירצו לקחת.

כשאתם לוקחים הלוואות חוץ בנקאיות מחברת האשראי, חשוב מאד לסכם מראש על מסלול הריבית שאותו אתם תבחרו. ככלל, הריבית בחברות האשראי יותר גבוהה מזו של הבנקים, אולם חשוב מאד לזכור את הגמישות של חברות האשראי, ואת העובדה שאתם תמיד יכולים לקחת דרכן הלוואות. הריבית עצמה מבוססת על הבסיס של ריבית הפריים שקבע בנק ישראל, בתוספת קבועה של חברת האשראי שלא משתנה.

הדלת פתוחה תמיד

חשוב תמיד לזכור, כי היתרון המרכזי והבולט ביותר של הלוואות חוץ בנקאיות, הוא בעצם העובדה שהן תמיד פתוחות עבורכם. כל עוד אין לכם כרטיס חסום אצל חברת האשראי, היא תשמח להעניק לכם הלוואות מסוגים שונים. יתרה מזו – אי אפשר להתעלם מכך שלחברות האשראי היום יש רשימה ארוכה מאד של תוכניות נוחות במיוחד, שיאפשרו לכם להחזיר את הסכום שלוויתם בתנאים אופטימליים, מבלי שתצטרכו להיכנס אל חובות חדשים. לכן, אתם יכולים כבר עכשיו לפנות אל חברת אשראי מקצועית ואחראית, וליטול הלוואה בסכום הרצוי.