מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

ביטוח עסק – ראש שקט לעסקים

ביטוח עסק – ראש שקט לעסקים

כדי לאפשר לעצמכם שקט עסקי ויכולת עבודה בתפוקה מלאה, עליכם לבטח את העסק שלכם. ביטוח לעסק הוא הפיתרון לכל הבעיות העלולות לצוץ בזמן ניהול והפעלת העסק, החל מנזקים אפשריים לרכוש העסק, הריהוט, כלי העבודה והחומרים שאיתם אתם עובדים בעסק שלכם, וכלה בביטוח העובדים והמבקרים בעסק שלכם. אם אתם בעלי עסק הפותח את דלתותיו לקהל הרחב (חנות, מרכז שירות, מוסך וכדומה), עליכם לבטח את העסק שלכם גם בביטוח צד ג' החשוב כל כך.

בנוסף לכך, אין אף פעם לדעת מתי יפגעו בכם איתני הטבע:

שריפות, שיטפונות רעידות אדמה וכדומה, ואין לשלול את אפשרות הפריצה וגניבה מהעסק שלכם – עסק מאד לא נחמד ואפילו מזיק. בפני כל אלה ועוד צרות רבות העלולות להתרגש על העסק שלכם, יש לרכוש ביטוח עסק שיכלול את כל המרכיבים החשובים בעסק שלכם.

ביטוח לעסק מותאם לכל סוגי העסקים

ביטוח לעסק מותאם כל סוגי העסקים: מסעדות, אולמות ארועים, מרפאות, גני ילדים, משרדי עורכי דין, חנויות, מפעלי תעשייה, מחסנים, משרדים וכיוצא באלה.

ביטוח עסק מעניק לכם את כל הביטחון הנחוץ להפעלה שקטה של העסק שלכם. ביטוח לעסק יבטח אתכם מפני דליקות, פריצות, נזקי מזג אויר וכדומה. כמו כן יש סעיף לכיסוי תביעות צד ג' למקרה שמישהו נחבל או נפגע בשטח העסק שלכם.

ביטוח לעסק כולל שני מרכיבים חשובים שניתן להכיל בפוליסה: 1. ביטוח כללי, 2. ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים.

ביטוח כללי - המורכב מביטוח רכוש, צד ג', אובדן רווחים וכדומה. ביטוח זה יכסה את בעל העסק במקרה של גניבה, פריצה, שריפה, פגע טבע וכדומה וכן כל פגיעה באדם שנפגע בשטח העסק שלכם בזמן שהותו במקום. ביטוחים אלו מותאמים באופן ספציפי לכל עסק בנפרד והפרמייה היא נגזרת של אופי העסק, מספר המבקרים בו, מספר העובדים, סדר הגודל של הרכוש וסוגי החומרים שאיתם עובד העסק.

ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים – להבטחת הוצאות משפטיות במקרי תביעה, ביטוח חבות מעבידים וביטוח נושאי מישרה שונים. פוליסה זו באה להבטיח כי במקרה של תביעה תהיו מכוסים וכן מפני פגיעה באנשי מפתח של העסק שלכם שהיעדרם עלול לפגוע בפעילות השוטפת של העסק, או של המכירות של העסק כדומה.

ביטוח לעסק הוא הביטוח החיוני לעסק שלכם כדי שתוכלו להמשיך לתפקד כעסק משגשג ומרוויח גם בזמן שפוקדים אתכם כל מיני דברים בלתי צפויים כמו פריצה, גניבה, שיטפון או הצפה וכדומה. ביטוח לעסק הוא תעודת הביטוח שלכם מפני תביעות שונות של אנשים המזדמנים לעסק ונפגעים מסיבה כזו או אחרת בתחומי העסק שלכם.

ביטוח לעסק מתמחה גם בביטוח משרדים, משרדי עורכי דין, מרפאות, גני ילדים וכדומה. לכל עסק מותאם הביטוח באופן יחידני המאפשר כיסוי מקסימאלי במחיר מינימאלי.