מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

תיאום מס מקצועי

רוב האנשים הפשוטים מין המניין יילחצו רק למשמע צמד המילים תיאום מס, זאת מאחר שרשויות המיסים בישראל מקשות על האוכלוסייה ומעמידות תנאים לא נוחים, הן לעבודה מולם והן להוצאות הכרוכות עבור כל עובד שכיר או עצמאי. 

ישנם הרבה מושגים הקשורים לתחום זה, מה שגורם לרבים להתבלבל ולא להבין מה דורשים מהם. אחת מהפעולות הפופולאריות הנעשות תוך כדי עבודה בשתי משרות, נקראת תיאום מס, אותו יש לעשות גם במקרב של משכורת נוספת באותה שנת מס וכן עבור אדם שעובד במשרה קבועה ובנוסף מקבל קצבת פנסיה ממקום עבודה קודם. לפי החוק כל עובד שקיבל 2 משכורות באותה שנת מס, מס הכנסה יגבה ממנו מס של 47%, אך בפועל אף אדם לא מעוניין בהפרשה כה גבוהה, לכן הפיתרון הוא תיאום מס מקצועי.

תיאום מס דרך האינטרנט

בכדי להימנע מסחבת של בירוקרטיה ותורים ארוכים, על מנת להגיש תיאום מס, ניתן לערוך תיאום מס מקצועי בעזרת רואה חשבון , אשר יהיה הנציג מטעמך. כיום ניתן לערוך תיאום מס דרך האינטרנט, בעזרתו של רואה חשבון. הטכנולוגיה ופלאיה מאפשרים לנו לחסוך זמן ולקצר את התור, באמצעות הגשת טפסים שונים באמצעות רשת האינטרנט. אומנם, לא תמיד יש בידנו את המידע לערוך את הטפסים ולשלוח את המסמכים המתאימים, לכן רואה חשבון מקצועי ומיומן, תפקידו לסייע בתיאום המס גם באמצעות האינטרנט.

משרד רואי חשבון

בכדי להבין לעומק את הדברים ולא להתבלבל, ההמלצה הטובה ביותר היא ליצור קשר עם משרד רואי חשבון, להם יש את הצוות המקצועי שיוכל לייעץ לכם במגוון נושאים ולחסוך מכם להתמודד עם הבירוקרטיה בעצמכם. בכל משרד של רואי חשבון ניתן לעשות תיאום מס מקצועי בכל שנה ולחסוך את עוגמת הנפש של איבוד כמעט 50% מסך המשכורת השנייה. בעבר, כאשר אנשים לא ידעו כי ניתן לעבוד בשתי עבודות ולעשות תיאום מס, הם נמנעו מכך, אך ביודעין, זו דרך טובה ליצור הכנסה גדולה יותר בעת הצורך וכן לא להפסיד כסף מתוך אי ידיעה.