מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

קורס הנהלת חשבונות

אם אתם מחפשים מקצוע לעתיד כדאי שתבדקו את העולם החשבונאי באופן כללי ואת תחום הנהלת החשבונות בפרט. 

כל בית עסק, בלי קשר לגודל ולהיקף שלו- זקוק למנהלי חשבונות, העיסוק שלהם מהותי והוא מהווה את ליבת הארגון של העסק. בלי מערך הנהלת חשבונות העסק פשוט יקרוס, מה שאומר שכולם מחפשים מנהלי חשבונות טובים, מקצועיים ואמינים.

קורס הנהלת חשבונות הינו קורס אשר עומד בפני עצמו אבל הוא מהווה גם חלק ממערך גדול יותר- מה פירוש הדבר

למי שמעוניין בהכשרה בסיסית- יוכל להשלים קורס הנהלת חשבונות מסוג 1 ולצאת לעבודה מיד עם סיומו. קורס הנהלת חשבונות 2 הוא קורס רחב יותר שמעניק יותר כלים ויותר הסמכה כאשר למעוניינים עומדת האפשרות גם להשלים לימודי חשבשבת- לימודים שמעניקים הכשרה לעבודה על תוכנת הנהלת חשבונות.

במרבית המקרים- קורס בהנהלת חשבונות מורכב משלושת הקורסים הללו שמעניקים כולם יחד את כל ההכשרה הנחוצה על מנת להתחיל לעבוד בתחום. בלי ההשכלה כולה הבוגר יהיה בעל ידע חסר ועלול למצוא את עצמו במצב נחות מבחינת ידע- מה שיקשה על עבודתו בפועל וסביר שיקשה עליו גם במציאת עבודה.

ללימודי קורס בהנהלת חשבונות יש יתרונות רבים. מדובר על קורס שהוא לא ארוך כלל ופרק הזמן שנדרש על מנת להשלים את ההסמכה כולה הוא פחות משנה, כאשר במהלכה הסטודנט מקבל הכשרה גם עבור בחינת המועצה הנדרשת. בסיום הקורס הסטודנט מקבל מקצוע לחיים, תעודה והזדמנות לעבוד במשרות אטרקטיביות בשכר גבוה למדי. מנהלי חשבונות מתחילים מקבלים שכר של כ 7000 ₪ ויכולים להגיע למשכורות של 15000 ₪..

הנהלת חשבון ולימודי המשך

כל העולם החשבונאי בנוי כנדבך על נדבך, זאת אומרת שבשונה מתחומים אחרים שבהם בדרך כלל על מנת לקבל הסכמה חייבים תואר אקדמי, בעולם החשבונאי המצב קצת שונה, מה שאומר שאנשים שלקחו קורס בהנהלת חשבונות לא רק שהבטיחו לעצמם עבודה ושכר ראוי, הם גם פתחו לעצמם דלת לקריירה רוויה ועשירה במיוחד.

מי שיהיה מעוניין להרחיב את הידע וההתמקצעות שלו בסיום קורס בהנהלת חשבונות יוכל לפנות ללימודי המשך ולהתמחות בתחומים כמו ייעוץ ותיאום מס או חשבות שכר- התמחויות שיעניקו למנהל החשבונות הזדמנויות רבות נוספות כמו גם שיפור בתנאי העבודה והשכר.

למנהל החשבונות יש אפשרות להמשיך את הלימודים ולקבל אפילו רשיון של רואה חשבון וזאת משום שבשונה ממה שנהוג לחשוב, על מנת להיות רואה חשבון אין חובה להשלים תואר אקדמי, אלא להשלים את כל בחינות המועצה הנדרשות. הרשיון בנוי באופן היררכי של בחינה על גבי בחינה כאשר אחת הבחינות במסלול החשבונאי הזה היא בחינת הנהלת החשבונות, כלומר מנהל החשבונות יוכל להמשיך ולגשת לבחינות השונות ולסלול את הדרך שלו עד לקבלת רשיון של רואה חשבון.