מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

מעוניינים בניהול פיננסי נכון ורווחי של העסק?

יש אנשים שההשפעה שלהם עלינו באופן אישי וישיר, היא גדולה מכפי שאפשר לצפות. במקרה הזה, לא מדובר בהורים, בראש הממשלה או בילדים שלכם. מאחר וכסף הפך להיות אוויר לנשימה במובנים רבים עבור כולנו, יש צורך באדם ספציפי שידע לנווט אותנו באופן שישפר את ההתנהלות הכלכלית שלכם לאין ערוך. אם אתם עצמאיים בעלי עסק או חברה, אז על אחת כמה וכמה, יש צורך גדול ברואה חשבון שידע לתמרן בין השאיפות הכלכליות שלכם לבין המצב הקיים וההזדמנויות האפשריות לייעול. עוד לפני שתשימו את האצבע על השותף הכי נכון מבחינתכם לטובת העניין, יש כמה דברים שכדאי שתדעו.

הנהלת חשבונות היא הבסיס

מעוניינים בניהול פיננסי נכון ורווחי של העסק? כאמור, הנהלת חשבונות מוצלחת הוא המפתח הכי חשוב. כל בעל עסק חייב לדעת בכל רגע נתון האם ביכולתו למנף את העסק באמצעות השקעת כספים במקומות הנכונים. היכולת הזו נמדדת בעזרת מאזן ההכנסות וההוצאות שלו ורמת הרווחיות שלו. כדי שמנהל החשבונות שלך יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, עדיף שזה יהיה בפיקוח רואה חשבון מנוסה וכך תקבלו את המידע המהימן והמדויק ביותר. תהליך העבודה, הוא שונה כמובן בין אם מדובר בהנהלת חשבונות כפולה לחברות, מלכרי"ם ועוסקים מעל מחזור מסוים, לבין הנהלת חשבונות חד צידית שמתמקדת בעוסקים פטורים ומורשים וחברות קטנות.

המפתח ליציבות כלכלית

במשרד רואי חשבון ראובן מור, נמצאים ללא ספק האנשים הנכונים והמנוסים ביותר בכל הקשור לקשת הרחבה של תחומי ראיית החשבון. יש ארבעה מרכיבים שנתפסים במקום הזה כערך ראשון במעלה – זמינות, מהירות, נוחות וביטחון. כשזה נוגע לייעוץ בעניינים כלכליים, זה עלול להגיע למקרי חירום ועל כן הלקוח מצפה לקבל תשובות מיד. רואה חשבון ותיק מבין זאת, לכן בראובן מור מספקים שירותים כדוגמת דו"ח שנתי ופתיחת עסק מהיום למחר. המשרד נמצא רבע שעה מכל מקום בשרון עם חניה פרטית ללקוחות. אם כל זה לא מספיק, תוכלו להיות בטוחים שיהיה לכם השקט להיות פנויים  ללקוחות בזמן שהמשרד מטפל בפיננסים. אין מקום להיסוסים – אתם במקום הנכון.