מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

מהן הלוואות חוץ בנקאיות

מהן הלוואות חוץ בנקאיות

כיום, אפשר לחלק את תחום ההלוואות לשני סוגים עיקריים – ההלוואות הבנקאיות, אשר ניתנות דרך הבנקים עצמם, ולצידן ההלוואות החוץ בנקאיות. הלוואות חוץ בנקאיות, כפי שניתן לנחש משמן – הן הלוואות אשר ניתנות ממסגרות שאינן שייכות לבנקים. מסגרות אלו יכולות להיות מגוונות, וחשוב להבין כי התחום של הלוואות חוץ בנקאיות איננו עשוי מיקשה אחידה. כך לדוגמה, אפשר למצוא גופים גדולים מרכזיים ואמינים כמו חברות האשראי לדוגמה.

לצידן אפשר למצוא עוד גופים מוכרים כמו חברות הביטוח

היום יש גם גופי מימון שונים, שמבקשים להתמחות בתחום של הלוואות חוץ בנקאיות. חלק מגופי המימון הללו הם אמינים למדי, אך מאחורי חלקם לא ברור מי יושב. בצד הקיצוני של הסקאלה אפשר למצוא את גופי השוק האפור למיניהם, שנקראים כך משום שהפעילות שלהם היא כביכול חוקית – אלא שכאמור היא בתחום האפור, ומוטב לא ליצור עימם קשר. על כן, בבואכם ליטול הלוואה חוץ בנקאית, מומלץ בחום לפנות לגופים הגדולים והממוסדים, שכן אפשר לסמוך עליהם.

להתמודד מול הבנק

לא פעם, הלוואות חוץ בנקאיות נועדות לסייע לכם להתמודד בחובות מול בנק. חשוב להבין, כי הלוואות שנועדו לכסות חובות הן הלוואות שיש ליטול בזהירות, אך אם עושים זאת – אפשר להתנהל בצורה חכמה מאד. נניח שצברתם חוב בבנק. כעת, אתם לא תוכלו לקחת עוד הלוואה מהבנק כדי לסגור זאת – שהרי יש לכם חוב. הפתרון הוא לפנות ולבקש הלוואות חוץ בנקאיות מגופים אחרים. זכרו שוב! אין לפנות לגופים שאינם מוכרים, שיבטיחו לכם הרים וגבעות. במקום זאת, פנו לחברת האשראי שלכם שתעניק לכם הלוואה מיידית בתנאים נוחים, בפריסת תשלומים רחבה, ועם ריבית סבירה. היום אפשר לקחת בשיטות אלו עד כ50 אלך ש"ח, ולפרוס את התשלומים עד לכדי שלוש שנים. כך אתם יכולים בכל חודש להחזיר סכום קטן לחברת האשראי ,ובמקביל החוב שלכם ייסגר במהירות, ויאפשר לכם לחזור למסלול הרגיל שלכם.
יתרון נוסף של הלוואות חוץ בנקאיות הוא בכל שעבור ההלוואות הללו, אינכם נדרשים להעמיד ערבים או בטחונות. הדבר יכול לסייע מאד לאנשים אשר באמת לא יכולים להביא אנשים שיחתמו בשמם על ערבות ,או אנשים שאין להם רכוש רב (כמו אנשים שעדיין מתגוררים בדירה שכורה, ואין ברשותם רכב – כך שאין להם בטחונות יקרים).

איך לוקחים את ההלוואה

בשביל לקחת הלוואות חוץ בנקאיות חשוב לבצע קודם לכן סקר שוק מקיף בקרב כל הגופים שיכולים להציע לכם את ההלוואה. ראו את מסלולי ההלוואות השונים, ובדקו מה הם יכולים להתאים לכם. יש חברות אשראי שיציעו לכם מספר מסלולים שונים של הלוואות, בתנאים נוחים מאד שכדאי לבדוק. השוו כמובן בין מסלולי הריבית, ובדקו את פריסת התשלומים שמוצעת לכם. כך תוכלו לקחת הלוואה חוץ בנקאית מגוף מוסמך.