מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

כיצר בוחרים רואה חשבון

כדי להצמיח עסק עליך להתרכז בניהול ובפיתוח שלו – ולקבל סיוע מרואה חשבון מנוסה, שייצג אותך מול הרשויות וילווה אותך צעד אחר צעד בתהליך גדילת העסק שלך. אבל איך בוחרים את רואה החשבון המתאים לך ולעסק שלך? אלו שלושת כללי המפתח לבחירה נכונה של רואה חשבון:

כלל מפתח ראשון:

האם לרואה החשבון יש ניסיון בעבודה עם עסקים כמו שלך?

דע לך: עסקים שונים זה מזה ויש להם צרכים ייחודים. בין אם אתה בעלים של מסעדה, חברת ניקיון או מאמן עסקי, לעסק כמו שלך יש מאפיינים ייחודיים, שרואה החשבון צריך להכיר לעומק לפני שהוא מתחיל ללוות אותך. בנוסף, יש להתחשב ברגולציה: במציאות העסקית המורכבת יש הבדלים בהתייחסות המשפטית והחשבונאית בין עסקים שונים. על רואה החשבון להכיר אותם וזה דורש ניסיון רב.

* טיפ: שאל את רואה החשבון האם יש לו ניסיון בעבודה עם עסקים בתחום שלך

כלל מפתח שני:

האם רואה החשבון יעניק לך יחס אישי ושירות מהיר?

שירות מהיר עוזר לך לפתור בעיות כספיות כשהן עוד קטנות. יחס אישי מתאים את הפתרון הנכון לבעיה של העסק שלך. אצלנו בראובן מור אנחנו פותרים בעיות מהיום להיום. יש לך צורך מסוים? הרם טלפון ונתאם לך פגישה עוד היום, או למחרת.

*טיפ: בקש מרואה החשבון דוגמאות ליחס אישי ושירות מהיר שהעניק ללקוחות שלו

כלל מפתח שלישי:

האם רואה החשבון "רואה" אל תוך העסק שלך?

זה כלל המפתח החשוב ביותר. המוקד לרוב הצרות שנופלות על בעלי עסקים בהיבט הכספי, הוא שרואה החשבון, המלווה הפיננסי שלהם לכל דבר ועניין, פוגש את הדוחות שלהם ומנתח אותם לעומק רק אחת לשנה, בדו"ח השנתי. אין טעות גדולה מזו! אצלנו בראובן מור פיתחנו מערכת של התראות פיננסיות כדי שנדע לזהות בזמן אמת ותוך בחינה מעמיקה של דוחות החברה, כשלים ובעיות בשלב מוקדם.

דוגמאות לבעיות שמערכת ההתראות שלנו מזהה בזמן אמת:
• חריגה ביחסים בין הוצאות להכנסות.
• מרכיב מסוים בהוצאה הופך להיות מאוד גבוה.
• הפסדים צפויים
• אירועי מס המחייבים תכנון מקדים

*טיפ: שאל את רואה החשבון איך הוא יידע לזהות בעיות וכשלים בעסק בזמן אמת ולא אחת לרבעון או לשנה.

כפי שאמרנו, כלל המפתח "להיות רואה חשבון שבאמת רואה את העסק שלך" הוא הכלל סעיף החשוב ביותר בבחירה של רואה חשבון שילווה אותך.  אני מזמין אותך לתאם עכשיו פגישת ייעוץ אישית ללא עלות וללא התחייבות בפגישה נעבור על שלושת כללי המפתח כאן למעלה וניתן להם מענה מיטבי. בנוסף אראיין אותך ואעבור על המסמכים שלך כדי לאבחן הזדמנויות וכשלים במערך החשבונאי.

בברכה, רו"ח ראובן מור וצוות המשרד