מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

שוקל להקים חברה? כל מה צריך לדעת על הקמת חברה

הקמת חברה יכולה להתאים מאוד לעסקים מסויימים ולא להתאים לאחרים. הדבר תלוי בנסיבות העסק הספציפי וכל מקרה שונה מרעהו, לכן חשוב לקבל הדרכה מגורם מוסמך. תקבל את כל המידע כולל ייעוץ מס ובנוסף הדרכה מוסמכת כיצד לעשות זאת בצורה מהירה וללא טעויות.

ראובן מור

הפרדת ישויות – יתרון בהקמת חברה

ישנם בעלי עסקים שחשוב להם לפעול מתוך עסק שהוא יישות משפטית נפרדת מהם וזה הגורם המשמעותי והחשוב ביותר העומד לנגד עיניהם, והשיקול להקמת החברה. עצם הפרדת הישויות הינה מהלך מפחית סיכונים מבחינתך כבעל עסק, אולם ההגנה הזו באה עם תג מחיר – עלויות הקמת חברה.

כמה עולה להקים חברה

הקמת חברה כוללת אגרת רישום לרשם החברות העומדת, נכון להיום, על סך 2,554 ₪. בנוסף לכך, החברה מחויבת בתשלום אגרה שנתית לרשם החברות בסך 1,454 ₪, ויש לקחת זאת בחשבון חישוב ההוצאות השנתיות של החברה. שיקול כספי נוסף, הוא העלות הכספית המתווספת בעת סגירת החברה, המצריך לבצע הליך של "פירוק החברה".

כמה מס אני צפוי לשלם

אופן המיסוי על חברות שונה מהמיסוי החל על עסק המוגדר כ"עוסק מורשה" ומומלץ להתייעץ עם רו"ח, האם הדבר כדאי מבחינה תשלומי המס לפני שפותחים את החברה.בטרם הקמת חברה, מומלץ לבחון היטב את הגורמים השונים הרלבנטים להחלטה, את העלויות הכספיות הנלוות לכך ואת המחויבויות החשבונאיות והמשפטיות הכרוכות בעת פתיחת חברה.

בפגישה איתנו תקבל את כל המידע כולל ייעוץ מס ייעוץ פיננסי ובנוסף הדרכה מוסמכת על הקמת חברה – כיצד לעשות זאת בצורה מהירה וללא טעויות.