מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

הנהלת חשבונות מסודרת זה חובה

הנהלת החשבונות של העסק מתבצעת היום באמצעות תוכנה לניהול חשבונות ממוחשבת. 

הטכנולוגיה אפשרה לפעולה זו להיות יותר מהירה ופשוטה מבעבר, אם כי עדיין, כשמדובר במספרים המתורגמים להכנסות העסק, כדאי מאוד שהניהול יתבצע על הצד המקצועי ביותר.

הנהלת חשבונות מסודרת

הנהלת חשבונות היא למעשה תיעוד פעילותה הפיננסית של העסק, באמצעות רישום כל התנועות הפיננסיות שלה על בסיס יומי: הוצאות, הכנסות, מקדמות, נקודות זכות וכן הלאה. תיעוד זה נעשה באמצעות מנהל חשבונות, ולהבדיל מרואה חשבון שרק עורך את המעקב, רואה החשבון מכין דו"חות שמחושבים על סמך כל המעקבים הללו. משמעות הדבר, שניהול חשבונות תקין ומקצועי יבטיח לכם שגם הדו"חות המוגשים לרשויות המס יהיו תקינים, והוא יחסוך לבעל העסק הפסדים כספיים מיותרים, שבדרך כלל נגרמים עקב רישום לא מקצועי.

הנהלת חשבונות כפולה או חד צדדית?

שירות הנהלת חשבונות כפול מיועד לחברות, למלכר"ים ולעסקים בעלי מחזור הכנסות בעל גובה מסוים. זוהי השיטה הנפוצה ביותר לניהול חשבון, והיא כוללת רישום של כל פעולה חשבונאית באופן כזה שמאפשר איזון תמידי בין יתרות החובה ליתרות הזכות. שירות הנהלת חשבונות חד צדדי לעומת זאת, מיועד לעוסקים פטורים, למורשים ולחברות קטנות עד מחזור הכנסה בגובה נמוך יותר. במסגרת שיטה זו, נרשמות אך ורק ההוצאות או ההכנסות בעסק, כדי לספק תמונת פעילות פיננסית חלקית של העסק.

הנהלת חשבונות לעסק שלכם

להנהלת חשבונות מסודרת יש מגוון יתרונות: היא תחסוך לכם הפסדים, תעלה את הרווחים ותגדיל את תזרים המזומנים, תמצה את מלוא הזכויות ברשויות המס והכי חשוב – תחסוך זמן וסיבוכים מול רשויות המס. אלה רק כמה מהשירותים שאנו מספקים ללקוחותינו במשרד רואי החשבון ראובן מור. מטרתנו היא לתת מענה לניהול הפיננסי שלכם – הן לחברות גדולות והן לעסקים זעירים.

לפרטים נוספים ומידע על קורס הנהלת חשבונות