מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

הלוואות לחגים

באם נביט על לוח השנה העברי נוכל בקלות לסמן את החגים כתקופה לא קלה ואינטנסיבית עבור רבים. על פניו מדובר בימים של חופש, התכנסות משפחתית רחבה, ימים שבהם ניתן לכייף ולנוח ולהירגע מקשיי היום. 

על פניו יש והדבר נכון. עם זאת, בעבור רבים החגים הופכים לנטל כלכלי לא פשוט. אירוח במשך ימים של בני משפחה כולל בתוכו הוצאות רבות שיש ולא לקחנו בחשבון. בשולחנות רבים בחגים עמוסים בכל טוב והדבר מבורך. את המשפחה המארחת הדבר דורש לא פעם הוצאה כספית לא מבוטלת. יש ואחרים רואים בחגים הזדמנויות לחוויות אחרות שגם הן עצמן דורשות הוצאה רחבה יותר, במיוחד הדבר למשפחות מרובות ילדים הרוצות לנצל את ימי החג הרבים לחופשות. יש פעמים ותוספת מעטה של מימון תעניק להם את אותה חופשה שחלמו עליה עוד מימי החג הקודם.

אלמנט כלכלי נוסף הוא עבור עצמאיים רבים. ימי החגים עצמם הם בעבורם ימים שבהם אין הם זוכים להכנסה מלקוחותיהם. עבור עצמאיים רבים החגים הם ימי עסק מבוזבזים המונעים מהם הכנסה ובעצם פוגעים בהם כלכלית.

המקרים אותם תיארנו מביאים לא פעם אנשים לחשוב על הלוואה לחגים לטווח הקצר למול אותם חגים והשפעתם. אנו בחברת "מאסטר קאש" מעניקים עבור לקוחות החברה הלוואות קצרות מועד של 72 שעות בעבור סכומים הנחשבים קטנים ובינוניים בשביל לעבור את החג בשלום, בין אם מדובר בהוצאות הקשורות לחג עצמו, בעבור חופשה ולמען כל סיבה אחרת הקשורה לחג וזאת בתנאים נוחים ומשתלמים.