מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

החזר דמי ביטוח לאומי

מקבלים פנסיה מוקדמת ועובדים במקביל במקום עבודה אחר? אתם שכירים העובדים ביותר ממקום עבודה אחד? אם כן, ייתכן ואתם זכאים לקבל החזר דמי ביטוח לאומי.

החזרים

כל זאת, בתנאי שהכנסתכם החודשית נמוכה בכ- 60 אחוזים מהשכר הממוצע וכמו כן, הכנסתכם מכל המעסיקים או ממשלמי הפנסיה גבוהה מ – 43,240 ₪ (נכון לינואר 2014). כשעובדים במקביל במספר עבודות, כשמקבלים פנסיה מוקדמת וממשיכים לעבוד אצל מעסיק אחר, מנוכים דמי ביטוח לאומי בשיעור מלא. במידה ועומדים בתנאים המוזכרים, ניתן כאמור לקבל החזר, שיכול לעמוד על אלפי שקלים, ואולי אף יותר מכך.

קבלת ההחזר מהמוסד לביטוח לאומי מצריכה פרוצדורה לא פשוטה, זמן וגם לא מעט סבלנות. יש למלא טפסים רלוונטיים ומסמכים שונים (כולל טפסי 106 של אותן שנים רלוונטיות), יש להעבירם אל המוסד לביטוח לאומי וגם לוודא שכל הפרטים המצוינים עליהם מלאים ומדויקים. לא לכולנו יש את הכוח, היכולת, הידע ואת הסבלנות לעשות זאת, אולם חשוב שלא לוותר על כך שכן מדובר בסכומי כסף גבוהים פעמים רבות, שאסור לפספס.

במשרד רואי חשבון ראובן מור, המתמחה במתן יעוץ פיננסי ושירותים פיננסים לפרטיים ולבעלי עסקים יעזרו לכם לבצע את ההליך בצורה מהירה ויעילה יותר כדי שתוכלו לקבל את כל הסכומים המגיעים לכם מהביטוח הלאומי. המשרד, שמשרת נכון להיום למעלה מ – 400 עצמאיים ויותר מ – 100 חברות, מציע לכם שירות אמין ומקצועי מאד והכרות רבה על כל המערכות הרלוונטיות.