מטפלים בך מהיום להיום
טלפון המשרד: 09-9583741

איש המקצוע שייתן לכם את המענה

עולם הכלכלה לא מאיר פנים בשנים האחרונות לאיש הפרטי, למנהלי עסקים קטנים ואפילו לא לבעלי חברות גדולות. אי לכך, אפשר לומר שכמעט כולנו זקוקים לשירותי ראיית חשבון בשלב כזה או אחר למען התנהלות כלכלית מוצלחת יותר. מאחר ומדובר כיום בתחום שהולך ומתרחב, יש אינספור משרדים העוסקים בו אך לא כולם בהכרח יהיו מתאימים לדרישותיך. ההשפעה של האדם נכון, עלולה להיות מרחיקת לכת, לכן כדאי להשקיע ביסודיות במציאת איש המקצוע שייתן לכם את המענה המדויק. במשרד של ראובן מור לראיית חשבון בהרצליה שהוקם ב-1980, נוהגים לפגוש את הלקוח עוד לפני תחילת העבודה, כדי להבין לעומק את הצרכים והדילמות עמן הוא מתמודד. רק במידה ותיאום הציפיות הוא הדדי, עוברים לשלב הפרקטי כדי לתת את כל הפתרונות האפשריים.

התחומים בהם מתמקד המשרד

הנהלת חשבונות לחברות, לעצמאים ושותפויות, הכנת משכורות ותמיכה בדיני עבודה, ביקורת והכנת דו"חות כספיים לחברות, דוחות שנתיים לצרכי מס לעצמאים, שותפויות ושכירים, שירותי חשבות וניהול כספים. אלו רק חלק מהשירותים שיפתח עבורכם משרד רואי חשבון, ראובן מור. כמו כן, המשרד מתמחה בייעוץ ותכנון מס והנהלת חשבות בסטנדרטים בינלאומיים. בזכות מעל ל- 30 שנות הניסיון, ישנן פעולות שמתבצעות בצורה המקצועית ביותר עבור כל לקוח כאילו היה הלקוח הראשון. טיפול בקרנות בינלאומיות, תזרימי מזומנים, הכנת דו"חות פנימיים להנהלה, דו"חות כספיים וניהול תקציבים – כל האלמנטים הללו ישולבו במסגרת הנהלת החשבונות אם רק תזדקקו להם.

הערך המוסף

רוב משרדי רואי החשבון מציעים שירותים דומים. העניין הוא לזהות בכל לקוח ובעסקיו, את ההזדמנויות דרכן אפשר להפיק יעילות כלכלית.  נהוג לכלול ולראות בחלק מהפעילויות שצוינו כאן, את הדיווחים השוטפים לרשויות כגון מס ערך מוסף, ביטוח לאומי ומס הכנסה כחלק מהגדרת הנהלת חשבונות וזה חלק מהשירות שניתן במקביל במשרד רואה חשבון ראובן מור. הנהלת חשבונות מתחלקת לשני מרכיבים עיקריים: הנהלת חשבונות כפולה – בדרך כלל לחברות, מלכרי"ם ועוסקים מעל מחזור מסוים, והנהלת חשבונות חד צידית, המיועדת לעוסקים פטורים/מורשים וחברות קטנות. באופן יומיומי כל הרישומים במסגרת הנהלת החשבונות מוזנים באופן ממוחשב בתוכנה המיועדת לכך. כשהמוניטין והיתרונות האנושיים, משתלבים זה בזה, קשה מאוד להתעלם ולוותר על ההזדמנות להשתמש בראיית החשבון המרחבית שפתוחה בפניכם. בהצלחה!